Chcete mít nohy v suchu a teple?

     Podzim se nám pomalu probouzí a venku začíná být chladnější a děštivější počasí. Nastává tak čas nato odložit letní obutí do botníku a poohlédnout se po kvalitní podzimní obuvi. Společnost FARE se výrobou kvalitní obuvi zabývá již přes 25 let a její kolekce obsahuje i široký sortiment podzimní nepromokavé obuvi.  

     Na každodenní chození jsou vhodné zejména nízké vycházkové nepromokavé boty. Svrchní část je usňová v kombinaci s textilem. Podšívka je z textilního materiálu s výbornou savostí. Na výběr máte z velikostí 23 – 46, na své si tedy přijdou jak děti, tak i rodiče.


  Dětské nepromokavé boty s membránou Unisex nepromokavé boty FARE


     Pokud hledáte obuv na vycházky do přírody nebo na horskou turistiku, tak by neměla uniknout vaší pozornosti trekkingová obuv FARE. Hrubší dezén podešve zajistí stabilitu i v obtížnějším terénu. Vybaveny jsou rovněž membránou, což je vrstva uvnitř boty, která má zajistit, že vaše nohy budou v suchu a teple. Její funkcí je propouštět směrem ven pot, který lidská noha produkuje a zároveň se membrána stará o to, aby směrem dovnitř nepronikla žádná kapka vody.
    
     Podšívka je teplejší, fleecová, takže nohy zůstanou nejen v suchu, ale i v teple. Skvěle se tedy hodí i do mírnějšího zimního počasí. Vybírat můžete od velikosti 23, až do nadměrné velikosti 49. Předností této trekové obuvi pro menší děti ve velikostní řadě 23 až 30 je zapínání na suchý zip, které uvítá jistě každá zaneprázdněná maminka.

 Dětské celoroční trekové boty   Pánské celoroční trekové boty

     Celou kategorii nepromokavé obuvi si můžete prohlédnout ZDE.

ikonka

Provozovatel

FARE, spol. s r.o.
Brumovská 1031, 766 01
Valašské Klobouky
IČ: 46343784
DIČ: CZ46343784

E-mail: marketing@fare.cz

ikonka

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách.