DĚTSKÉ NOHY V TEPLE PO CELOU ZIMU

     Mnozí z vás si již určitě nachystali ze skříně rukavice, čepice, bundy a další zimní doplňky. Mimo jiné je nutné myslet také na kvalitní teplou obuv, která vás i vaše děti v chladném počasí zahřeje.

     Hlavně dětské nohy by měly být opatřeny tak, aby neprochladly. Děti jsou totiž náchylnější k nemocem více než dospělí. Aby mohly v zimě vesele skotačit s kamarády či rodiči je potřeba se obout do obuvi, která zajistí, že jejich nožky zůstanou v teple i při delším pobytu venku.

     V naší nabídce najdete spoustu modelů, které tyto požadavky splňují. Do oka vašim dětem určitě padnou tyrkysové kožené zimní botky s artiklem 84 91 06 (ve vel. 23 - 30). U dívek se těší velké oblibě tmavě modré kotníkové boty s ozdobou ve tvaru srdíčka – vzor 264 52 51 (velikosti 31 – 35).


 Dětské zimní boty zateplené hřejivou podšívkou Dívčí zimní boty s hřejivým kožíškem

     Tyto modely jsou vyrobeny z kvalitní kůže a zateplené hřejivou podšívkou. Největší chladno je nohám většinou zespodu, kvůli tomu jsou boty vybaveny plyšovou stélkou. Stélka je navíc vyndávací, takže v případě promoknutí se jednoduše vyjme a vysuší. 

A co když je venku plískanice?

     V případě, že je venku rozbředlý sníh je žádoucí dítě obout do zimní obuvi s membránou, díky které zůstane dítě nejen v teple, ale také v suchu. I k tomuto účelu můžete sáhnout po dětské obuvi FARE. Buďto to mohou být zimní trekové boty nebo zimní nepromokavé boty sněhulkového typu tzv. „Polarisky“.

Dětské zimní nepromokavé boty s hřejivým kožíškem Dětské zimní trekové boty s membránou

     Zimní boty s membránou mají také plyšovou podšívku a vyjímatelnou teplou stélku. Děti tak přijdou z pobytu venku v takovém počasí domů se suchými a nepromrzlými nožkami. Zoufat si nemusí ani rodiče, zimní obuv FARE (i s membránou) je dostupná až do nadměrné velikosti 49.

ikonka

Provozovatel

FARE, spol. s r.o.
Brumovská 1031, 766 01
Valašské Klobouky
IČ: 46343784
DIČ: CZ46343784

E-mail: marketing@fare.cz

ikonka

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách.