Dětské nohy v teple v zimních botičkách FARE

Pravé zimní počasí si sice dává na čas, nenechávejte však nákup zimních botiček na poslední chvíli. Náš sortiment je široký a tak máte na výběr z několika druhů střihů a barevných kombinací.

Do zimních mrazivých dnů doporučujeme pořídit Vašim dětem zimní kožené kotníkové boty. Svršek je vyroben z kvalitních a odolných přírodních materiálů. Díky podšívce, která je z hřejivého plyše, zůstanou nožičky Vašich dětí v teple i  v mrazivých zimních dnech.

Dětské zimní boty s hřejivým kožíškem, kotníkového střihu. Zahřejí nožku i v mrazivém počasí  Dětské zimní boty s hřejivým kožíškem, kotníkového střihu. Zahřejí nožku i v mrazivém počasí.

Stélka je rovněž vybavena hřejivým plyšem, tím se zabraňuje prochladnutí nohy od země. Stélka je vyjímatelná, takže ji můžete snadno vyndat a vysušit v případě promočení vnitřku boty. Podešev je z termoplastického kaučuku, jež přispívá k eliminaci uklouznutí na sněhu. Zvolit můžete také typ zapínání, a to buď šněrování nebo na suchý zip.

 Chlapecké zimní boty s hřejivým kožíškem. Zahřejí nožky i v mrazivém počasí. Dívčí zimní boty s hřejivým kožíškem, kotníkového střihu. Zahřejí nožku i v mrazivém počasí.

ikonka

Provozovatel

FARE, spol. s r.o.
Brumovská 1031, 766 01
Valašské Klobouky
IČ: 46343784
DIČ: CZ46343784

E-mail: marketing@fare.cz

ikonka

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách.