FARE BARE jaro / léto 2020 doplnění novinek

Vážení zákazníci,

     v posledním článku o novinkách v sortimentu FARE BARE modelů jsme Vás informovali, že výčet nových modelů ještě není kompletní. Nyní přicházíme ještě s doplněním kolekce o několik dalších modelů, které jste ještě neměli možnost zahlédnout.

     Tři novinky se budou týkat kategorie kožených kotníkových modelů s fleecovou podšívkou. První z nich je klučičí tmavě modrý model s ozdobným šitím.

Dětské celoroční boty s fleecovou podšívkou
 

     Další dva budou v neutrálnějších barvách vhodné jak pro kluky, tak i holky. V menších velikostech (23-27) to bude tmavě červený model v kombinaci s béžovou. A do vyšší velikostní řady (28-32) jsme prodloužili oblíbený model v přírodní okrové barvě.


Dětské celoroční boty s fleecovou podšívkou Dětské celoroční boty s fleecovou podšívkou


     Očekávánou novinkou je holčičí model textilních tenisek ve vel. 33-40. Barevně jsme je sladili do stylové melírované růžové barvy s bílou podešví.
 

Dívčí FARE BARE textilní tenisky


     V sortimentu papuček jsme rozšířili dva modely z nižší velikostní řady až do velikostí 28 - 32. Jde o holčičí model s písmenky a klučičí model s autíčky.

Dětské FARE BARE papuče  Dětské FARE BARE papuče

Klučičí kotníkový model s fleecem (512 12 03) a holčičí model papučí (520 24 91) jsou již nyní dostupné na našem e-shopu www.fare.cz.

Všechny články k FARE BARE novinkám pro jaro / léto 2020

- článek o FBARE novinkách ve vel. 19-22 naleznete ZDE.


- článek o FBARE novinkách ve vel. 23-27 naleznete ZDE.


- článek o FBARE novinkách ve vel. 28-32 naleznete ZDE.

- článek o FBARE novinkách ve vel. 33-40 naleznete ZDE.