FARE BARE novinky v jarní kolekci 2019

     Jste zvědaví jaké novinky chystáme v jarní kolekci FARE BARE 2019? Pro ty z vás, kteří se již nemůžou dočkat jsme připravili malou ochutnávku.

     Rádi bychom Vám představili novinky, na které se můžete těšit. Inovace se týkají zejména velikostní řady 23 – 27, ve velikostních řadách 19 - 22 a 28 - 32 výraznější obměnu sortimentu zatím neplánujeme.

     Na základě ohlasů a poznatků od zákazníků jsme se rozhodli vyrobit zbrusu nový střih nízkých kožených FBARE botiček. Tento střih má výrazně zúžený otvor pro kotník (viz. foto níže). Věříme, že díky těmto úpravám nové modely dětem lépe sednou na nohu a půjdou i lépe utáhnout.

 
barefoot botybarefoot boty
 

     Pro snadnější zapínání jsme navíc klasické šněrování nahradili zapínáním na stahovací gumu s jezdcem, které jistě ocení nejedna zaneprázdněná maminka. Jedná se o vzory 511 32 41 - červenošedý a 511 32 11 - černošedý.

barefoot botybarefoot boty

     Inovacemi prošly i vzory na velcro, které jsme nově vybavili dvěma suchými zipy k lepšímu utažení botiček. Jedná se o vzory s artikly 511 32 91 (fialový) a 511 32 01 (modrý). Svršek je vyroben z nubukové nebo z lícové kůže.

 barefoot botybarefoot boty

     V sortimentu tedy vzniknou 4 nové modely dostupné ve velikostech 23 – 27. Tyto novinky budou velmi ohebné a lehké jako ostatní modely z kolekce FARE BARE. Nové modely můžete očekávat také v sortimentu tenisek a sandálků, ty představíme v příštím článku.

     Jak se vám nové modely líbí? Máte nějaké další připomínky či postřehy k naší FARE BARE kolekci? Podělte se o ně s námi. Napište nám na e-mail spravce@fare.cz nebo prostřednictvím zprávy na našem Facebooku. Za každý postřeh budeme rádi a pomůže nám to nadále zdokonalovat naše výrobky k vaší spokojenosti.