FARE BARE podzimní novinky 2019

     Polovina prázdnin je skoro za náma a ani se nenadějeme a bude tady nový školní rok a s ním i podzim. Zimní i podzimní modely FARE BARE, které budeme vyrábět jsme Vám již představili v článku ZDE. V tomto článku bychom Vám rádi nabídli rekapitulaci nových podzimních modelů a rovněž 2 novinky, které jsme doposud nezveřejnili.

     Ve velikostní řadě 23-27 vznikly 2 nové kotníkové modely s fleecovou podšívkou. Nově jsou vybaveny zapínáním na dva suché zipy pro lepší utažení. Pro holky to bude šedorůžový model, ozdobený výšivkou ve tvaru kytičky a ozdobným kamínkem. Druhý model bude jak pro kluky, tak i pro holky v elegantní béžovomodré kombinaci.


Fare BAre celoroční botyDívčí barefootová obuv pro chladné podzimní dny.


     Další novinky budou k dispozici ve velikostech 33 – 40. Rovněž se bude jednat o kotníkové modely s fleecovou podšívkou. Oba budou v unisex decentních barevných kombinacích.

Unisex barefootová obuv české výrobyUnisex barefootová obuv české výroby

 


     Novinkami, které jste ještě neměli možnost vidět, budou nízké kožené celoroční modely dostupné ve vel. 33 – 40. Podšívka je zhotovena z netkané textilie. Barevně jsou modelovány rovněž v unisex barevných provedeních.

Unisex barefootová obuv české výrobyUnisex barefootová obuv české výroby

     Všechny 4 modely ve vel. řadě 33-40 by měly být naskladněny na náš e-shop www.fare.cz v druhé polovině září 2019

ikonka

Provozovatel

FARE, spol. s r.o.
Brumovská 1031, 766 01
Valašské Klobouky
IČ: 46343784
DIČ: CZ46343784

E-mail: marketing@fare.cz

ikonka

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách.