FARE KLASIK novinky pro jaro / léto 2020

Vážení zákazníci,

     novinky z kolekce FARE BARE na jaro/léto 2020 jsme zveřejnili v minulých článcích, nyní nadešla chvíle, abychom vás blíže seznámili i s novinkami v kolekci Klasik jaro/léto 2020. Sortiment našich produktů, ze které je možno vybírat je už tradičně velmi bohatý, nyní už ale k chystaným novým modelům.


Jarní modely

     Začneme oblíbenými celoročními kotníkovými modely s artiklem 212 12 XX (vel. 19 – 26), které jsme rozšířili i o modely na suchý zip. Pro chlapečky bude připraven modrý model, pro holčičky tmavě modrý v kombinaci s růžovou barvou.


Dětské celoroční boty  Dětské celoroční boty


     Dalším velmi žádaným segmentem z naší nabídky jsou nízké celoroční boty s membránou. Tyto modely vyrábíme ve vel. 23-30 a 31-35. Vybírat můžete v obou velikostních řadách z pěti modelů.


 Dětské celoroční nepromokavé botyDětské celoroční nepromokavé boty


     U dětských textilních tenisek jsme u většiny modelů zvolili jako dominantní prvek hvězdičkový potisk. Dětské pozornosti jistě neuniknou ani veselé barevné kombinace. Textilní tenisky najdete v naší nabídce ve vel. 19 až do vel. 40.  

Dětské teniskyDětské tenisky


Letní modely

     V letním sortimentu přicházíme s inovací sportovního střihu sandálků (s artiklem 86 71 XX) ve vel. 23 - 30. Tento střih jsme nově upravili na nízkou prodyšnější variantu, kterou jistě pro svou ratolest uvítá nejedna maminka. Klučičí model bude v tmavě modré barvě se zelenou podešví a holčičí v decentní růžové barvě.

 Dětské sportovní sandályDětské sportovní sandály

     Nesmíme zapomenout ani na inovace textilních sandálků (vel. 23 – 30). Zde jsme také zvolili líbivé potisky - pro holky se srdíčky, pro kluky s hvězdičkami.  

 Dětské textilní sandálkyDětské textilní sandálky