Hola, hola, škola volá, v čem do ní budem pochodovat?

Na odbyt jdou v tomto období hlavně papučky a celoroční boty. Pokud se nemůžete rozhodnout, které botky svým školákům pořídit, tak pro Vás máme několik tipů :).

Jako přezůvky do školy či školky se skvěle hodí papučky „Farečky“ s odlehčenou a neklouzavou podešví. Na výběr jsou ve čtyřech provedeních – šněrovací, na přezku, na suchý zip nebo na gumičku. S nákupem papuček však moc neotálejte, mizí totiž ze skladu velkou rychlostí. K nejoblíbenějším Farečkám patří pro kluky vzor 4211405, u holčičích to je vzor 4115446 :).

Detske papuce FAREDetske papuce FARE

Kromě papuček jsou jako přezůvky velmi často poptávány i textilní tenisky FARE. Nejprodávanějšími teniskami jsou textilky v šedé barvě – vzor 4312463, které se hodí jak pro kluky, tak i pro holky. Holky však jistě prahnou po veselejších barvách, pro ně máme skladem růžové tenisky s krásným kytičkovým sítotiskem – vzor 4311453.

Detske tenisky FARE Detske tenisky FARE

Na cestu do školy můžete vybírat z širokého sortimentu celoročních botiček, ať už v nízkém nebo kotníkovém střihu. Nejžádanějšími z téhle kategorie jsou kožené botasky s pohodlným a rychlým zapínáním na velcro pásky. Největší oblíbenosti se těší klučičí modrý vzor 2617202 a holčičí fialový vzor 2617192.

Chlapecke botasky FAREDivci botasky FARE

V deštivých podzimních dnech zůstanou nožky Vašich dětí suché v nepromokavých celoročních botách na velcro, pro holky vzor 2615164 a pro kluky vzor 2615213.

Divci nepromokave celorocni botyChlapecke nepromokave celorocni boty