Nová kolekce jaro/léto 2020 je tady!

   Nadešla chvíle, kdy vám můžeme představit naši novou kolekci celoroční a letní obuvi pro rok 2020. V této nové kolekci najdete více než 120 novinek. Sortiment produktů, ze kterého si budete moci vybírat je bohatý. Nyní alespoň pár poznámek k chystaným novinkám…

   V klasické kolekci jsme v nejmenších velikostech obohatili oblíbený střih 212 12 XX (resp. 212 11) o 2 modely na dva suché zipy (ve vel. 19-26).


Dětské kotníkové boty Dětské kotníkové boty

   U dětských textilních tenisek jsme vsadili u více modelů na veselé barvy s hvězdičkovým potiskem (až do vel. 35).

Dětské teniskyDětské tenisky

   V letním sortimentu přicházíme s inovací sportovního střihu sandálků 86 71 XX. Nově jsme tento střih převzorovali na nízkou prodyšnější variantu (ve vel. 23-30), kterou jistě pro svou ratolest uvítá nejedna maminka.

  Dětské sportovní sandályDětské sportovní sandály

   Nových modelů je v naší klasické kolekci více, můžete se přesvědčit sami. Novinky v kolekci FARE BARE se chystáme vám představit v příštím článku

   Vážení zákazníci, děkujeme vám za dosavadní spolupráci. Velmi si jí vážíme. V naší nové kolekci jsme se snažili mnohým vaším námětům i připomínkám dle možností vyhovět. Děkujeme vám za ně a doufáme, že se nám to z podstatné části podařilo. I do budoucna se na tuto vaši podporu velmi těšíme a za vaše další náměty a připomínky vám budeme velmi vděčni.