Nové informace ke kozačkám

V pátek 2.10.2020 jsme vám představili další přírustek do segmentu naší barefootové obuvi, tentokrát to byly dámské kozačky ve velikostech 38-43. V ohlasech na tuto presentaci se objevilo mnoho různých dotazů a nejasností,  či  žádostí a námětů. Jsme rádi za takto bohatou odezvu.  Zejména za tu dobře míněnou bychom vám tímto chtěli moc poděkovat. Pomáhá nám v naší práci a velmi si jí vážíme. V reakci na výše uvedené máme proto pro vás k programu kozaček nové informace:

 1. zapracujeme na rozšíření této velikostní skupiny o velikost 37. Troufáme si už v tuto chvíli slíbit výrobu kozaček ve velikostech 37 – 43

 2. oceňujete ve svých ohlasech možnost regulace obvodu bočním šněrováním. Předem se omlouváme těm, kterým i přesto tato bota pasovat nebude. Lidská noha je nekonečně rozmanitá… Konečné řešení vidíme výhradně ve výrobě obuvi přesně na míru a na požadavky jednotlivce. Pracujeme již delší dobu na programu sériové výroby individuální obuvi. Je to mimořádně velký úkol a až přijde čas, poskytneme další info.

 3. doplníme u kozaček tabulku parametrů o:

  - vnitřní výšku obuvi po horní okraj
  - obvod obuvi při horním okraji
  - rozsah jeho možné regulace bočním šněrováním

 4. jedná se v tomto případě o dodatečné zařazení do výrobního programu doslova na poslední chvíli. Z toho důvodu jsme nuceni se v této situaci u kozaček omezit výhradně na prodej pro konečné uživatele. V současné chvíli již nové předobjednávky nepřijímáme. Na přijaté předobjednávky nebudeme odpovídat, ale povedeme je v evidenci a před expedicí se na vás ještě obrátíme s dotazem o platnost této objednávky.

 5. netroufáme si v tuto chvíli brát objednávky na kozačky od prodejců z kamenných prodejen a e-shop prodejen. Umožní-li to situace, nabídneme tento produkt i těmto prodejcům.

 6. pro zimu 2021/22 plánujeme nabídku kozaček rozšířit o další druhy materiálů a barevných variací, a po zkušenostech případně také o řadu „A“.

 

S pozdravem,

kolektiv FARE, spol. s r.o.

ikonka

Provozovatel

FARE, spol. s r.o.
Brumovská 1031, 766 01
Valašské Klobouky
IČ: 46343784
DIČ: CZ46343784

E-mail: marketing@fare.cz

ikonka

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách.