Nové modely FARE BARE kozaček

Vážené zákaznice,

s ohledem na velký ohlas FBARE kozaček v loňské zimní sezóně si vám dovolujeme představit novinky pro letošní rok. Připravili jsme pro vás tři nové modely FBARE kožených kozaček řady „B“ v černém a hnědém barevném provedení.

Použitým vrchovým materiálem je přírodní hovězinové useň; hnědé kozačky budou vyrobeny z usně broušené (nubuk), černá verze kozaček bude dostupná jak v hladké, tak i v broušené verzi usně.

Stejně jako u ostatních FBARE zimních modelů, také v případě FBARE kozaček se jedná o štróblovanou obuv tzn., že v průběhu výrobního procesu je stélka našívána – tato technologie zajišťuje lepší ohyb boty při chůzi. Obuv je tak zhotovena s důrazem na vysokou flexibilitu, a to jak svršku, tak i podešve a vyniká svojí lehkostí.   

Uzavírání obuvi je řešeno vnitřním postranním zipem. Důležitou předností je postranní boční šněrování pro optimální nastavení dle šířky lýtka. 

      

ilustrační foto

Nové FBARE kozačky budou osazeny novým typem podešve Mountain, která byla vyvinuta speciálně pro zimní období. Tato nová podešev je vyrobena z termoplastického kaučuku a má hrubší dezén s výstupky, které zajišťují lepší protiskluznost při chůzi na sněhu.

Tloušťka podešve je 3 - 5 mm (v závislosti na velikosti obuvi) a má nulový drop (rozdíl mezi výškou paty a špičky udávaný v mm).

Obuv je vybavena vyjímatelnou vkládací zimní stélkou a je k ní dodáván jeden pár regulačních stélek, které přijdou vhod uživatelům s méně objemnou přední částí chodidla.

Dostupné velikosti: 37 – 43


 

 

 

Artikl: B584 2111


      

Artikl: B584 2202


 

Artikl: B584 2221


Vrchový materiál: přírodní hovězinové useň lícová

 

Vrchový materiál: přírodní hovězinové useň broušená.

 

Vrchový materiál: přírodní hovězinové useň broušená.

Podšívka: zimní s hřejivým, středně dlouhým vlasem.

 

Podšívka: plyšová, jemná, syntetická.

 

Podšívka: zimní s hřejivým, středně dlouhým vlasem.


Předpokládaná dostupnost: konec listopadu 2021.