Novinky v jarní kolekci 2018

Jaro se nám o víkendu poprvé ukázalo ve své plné kráse a příroda se začíná pomalu probouzet ze zimního spánku. Nastává tak nejvyšší čas vybavit svůj botník jarním obutím. Pokud již řešíte tuhle otázku a chtěli byste pár tipů, tak my je pro Vás máme. Jarní kolekci jsme oživili novými barevnými kombinacemi a zaměřili se na ohebnost botiček.

V nejmenších velikostech jsme vybrali ohebný chlapecký kotníkový vzor 2155104. Pro holčičky jsme zařadili do kolekce kotníkový vzor 2127154 s krásným kytičkovým potiskem, který vám ihned padne do oka. Ve velikostní řadě do vel. 26 najdete mnohem více krásných vzorů, prohlédnout si je můžete zde.

Celoroční botičky pro kluky  Holčičí botičky s kytičkovým potiskem
U velikostní řady 23 – 30 jsme pro malé sportovce vyrobili kotníček s ozdobou v podobě kopačáku. Holčičky jistě zaujme stejný kotníkový střih se sovičkou.

Dětské kotníkové boty s kopačákem  Dětské kotníkové boty se sovičkou


Pro školáky se stala velmi oblíbenou nízká kožená teniska ve vel. 31 - 40 se snadným zapínáním na velcro v chlapeckých i dívčích variantách.

Dětské kožené tenisky  Dětské kožené tenisky

Pánskou kolekci jsme vyšperkovali novou elegantní koženou polobotkou v námořnické modré barvě. Bude dokonale ladit jak se společenským oblečením, tak s volnočasovým outfitem.

Pánské společenské boty

ikonka

Provozovatel

FARE, spol. s r.o.
Brumovská 1031, 766 01
Valašské Klobouky
IČ: 46343784
DIČ: CZ46343784

E-mail: marketing@fare.cz

ikonka

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách.