Novinky v kolekci FARE BARE jaro / léto 2020 – vol. 1

Vážení zákazníci,

     chtěli bychom navázat na článek ze středy 21. 8. 2019. Jak jsme zmiňovali, tak katalog jarní a celoroční obuvi 2020 již spatřil světlo světa. Už netrpělivě očekáváte, jaké novinky pro vás připravujeme v kolekci FARE BARE jaro / léto 2020?

     V tomto článku vám představíme část barefoot novinek. Začneme botičkama pro nejmenší (tj. velikostní řadou 19 – 22). U kožených celoroček na suchý zip bude k dispozici krásný model v okrové - přírodní barvě pro holky i kluky a výhradně pro holky modrorůžový model.

Fare BAre celoroční boty Fare BAre celoroční boty


     Na četné žádosti zákazníků jsme vyvzorovali i kotníkové kožené celoročky. Malé slečny jistě zaujme model ve světle bordó barvě s výšivkou kytičky a okrasným kamínkem. Pro kluky bude připraven tyrkysový model s decentní výšivkou.

Dětské barefoot kožené kotníkové boty  Dětské barefoot kožené kotníkové boty

     V kolekci se objevují také nové celoroční modely z řady „economic“. Svršek těchto modelů je z netkané textilie a jsou vybaveny jednoduchým zapínáním na dva suché zipy po stranách. Oba v modré barvě s líbivým sítotiskem.

Barefoot economic modely Dětské kotníkové boty


     Inovovány budou také textilní tenisky na suchý zip. Klučičí model jsme oživili sítotiskem v podobě hvězdiček. Holčičí pro změnu se srdíčkovým sítotiskem a suchým zipem z lesklé fialové kůže.

  Dětské barefoot tenisky Dětské barefoot tenisky

     Letní kolekce se vašim dětem bude jistě také líbit. Sortiment letošních kožených sandálků rozšíříme nově o další 2 modely, a to holčičí růžový a tmavě modrý s hvězdičkou pro holky i kluky.

 Dětské barefoot kožené sandálky Dětské barefoot kožené sandálky

     Posledními novinkami ve velikostní řadě 19-22 jsou sandály z řady „economic“. Stejně jako u sandálů, se můžete těšit na oblíbené letošní vzory a 2 nové modely. Svršek bude jako u všech „economic“ modelů z netkané textilie. Nejmenší slečny jistě okouzlí model s potiskem srdíček a lesklým stříbrným suchým zipem. A pokud ne, tak mají na výběr ještě vzor s hvězdičkovým potiskem, který je i pro kluky.


Dětské barefoot sandály Dětské barefoot sandály
     
     Líbí se vám tyto barefoot modely pro nejmenší děti? Snažíme se stále co nejvíce vyhovět Vašim požadavkům. Proto se na nás neváhejte s vašemi připomínkami a postřehy obracet. My vám budeme za tyto poznatky velmi vděčni a věříme, že povedou k oboustranné spokojenosti.

     V příštím článku očekávejte FARE BARE novinky jaro / léto 2020 ve velikostech 23 – 27. Předpokládáme, že bude zveřejněn na našem webu www.fare.cz cca do 14 dnů.