Nový výrobní program

   Rádi bychom nyní naší zákaznické veřejnosti sdělili více informací k novému výrobnímu programu ve FARE. Nové modely vychází vstříc moderním požadavkům na komfortní obouvání. V mnoha aspektech určitě uspokojí také příznivce barefootového hnutí. Četné dotazy nám ukazují na to, že o více informací k této problematice stojí mnoho stávajících, ale i potenciálních uživatelů značky FARE. Chceme vám nyní k tomuto připravovanému novému programu poskytnout více informací a představit několik prvních vlaštovek.

 

Nizky strevicek BARENizky strevicek BARE

 
Nizka teniska BARENizka teniska BARE

 

 Nizky strevicek BARE

 

Zde uvidíme více technických dat, například ke vzorku obuvi č.1, střevíček ve starofialové barvě, velikost č.25:

vrchový materiál: textil/useň
podšívka:
syntetická useň
podešev:
termokaučuk velmi flexibilní
celková váha: cca 100g
vnitřní šířka:   
40/64mm
výška podpatku: 1-2 mm
tloušťka podešve: 3mm

 

   Design podešve na obrázcích ještě není konečný, uvádíme jej zatím jen pro představu, definitivní řešení bude velmi podobné. Podešev se na různých modelech v různých barevných obměnách a bude použita pro velikosti 19-27. Pro velikosti 28-37 je vyvinuta podešev s jiným designem, ale obdobným tvarem a parametry. Představíme ji cca za dva týdny, spolu s dalšími novými modely.

   V obdobném stylu připravujeme další modelové řady různých vzorů obuvi, postupně až do velikosti 42. Plánujeme tyto výrobky postupně uvádět na trh tak, že začneme v březnu 2018 s velikostní skupinou 23-27, brzy poté by měla následovat skupina 28-32 a 19-22. Poté, v období podzimu 2018, by se měly začít vyrábět velikostní skupiny 33-37 a následně vyšší.