Představujeme FBARE „Economic“ sandály!

      Už netrpělivě čekáte na to, jaké modely v sortimentu barefoot sandálů můžete letos od FARE očekávat? Pro všechny barefoot nedočkavce zde máme nový článek o horké novince se kterou letos přicházíme na trh.  

     Touto novinkou se letos stanou sandálky s označením „Economic“. Proč zrovna „Economic“? U vývoje těchto modelů byl kladen důraz zejména na racionalitu a ekonomičnost. Na základě požadavků zákazníků jsme pro tyto modely zvolili materiály šetrnější k přírodě.
    
     Svršek je zhotoven z netkané textilie, která je díky svým skvělým vlastnostem alternativou za přírodní useň. Tyto modely jsou rovněž ekonomicky méně náročné na výrobu, uvedeny na trh budou za atraktivní zaváděcí cenu.

     Všechny jsou skvěle příčně i podélně ohebné a ve velmi kvalitním zpracování.  Ptáte se sami sebe: „O které modely se jedná?“


     Pro nejmenší prcky (vel. 19-22) jsou již teď na e-shopu dostupné 2 krásné modely v tmavě modré barvě s potiskem puntíků nebo kytiček. Na e-shopu je můžete zakoupit ZDE.

Barefoot sandály FARE Barefoot sandály FARE

     Ve velikostní řadě 23 – 27 jsou to vzory 516 42 51 (modrorůžový) a 516 42 01 (modrobílý).

 Barefootové sandály české výroby Barefootové sandály české výroby

     Ve velikostech 28 – 32 se můžete těšit také na dva modely – pro kluky modrozelený (artikl 506 22 01) a v holčičí kombinaci modrorůžový (artikl 506 22 51).

Barefootové sandály české výroby Barefootové sandály české výroby

      Termíny naskladnění zbylých "Economic" sandálků na náš e-shop www.fare.cz nelze přesně odhadnout. Postupně budou na e-shop naskladňovány, proto doporučujeme náš e-shop sledovat. O kožených sandálech vás budeme informovat v příštím článku.

ikonka

Provozovatel

FARE, spol. s r.o.
Brumovská 1031, 766 01
Valašské Klobouky
IČ: 46343784
DIČ: CZ46343784

E-mail: marketing@fare.cz

ikonka

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách.