Šťastné a obuté... nejen Vánoce, ale také vaše děti

Co vše najdete v zimní kolekci Klasik?

Kolekce Klasik nabízí veselé pastelové barvy, klučičí motivy a holčičí kytičky s kamínky. Najdete i vzor sněhové vločky. To jsou pohledové části obuvi, které děti potěší a budou chtít boty nosit.

Další stránka kterou budou děti posuzovat, a to až za chodu, je pohodlí a teplo uvnitř boty.

Naše boty jsou z přírodních materiálů a pravé kůže, která zajistí pohodlí. Kaučuková podešev zabrání chladu od země, aby pronikal do boty. Podšívka s hřejivým vlasem moc hezky vypadá a hlavně hřeje. Praktické zapínání na suchý zip Velcro, zvládne řada dětí používat sama. V nabídce najdete také boty se šněrováním. Nabízíme kotníkové boty o různé výšce provedení. Každý si tak vybere podle potřeb nebo terénu. Boty se vyznačují svou nízkou váhou, což je pro děti také velice důležité.

 

Víte, že?

Obuv se speciální klima - membránou, která je zabudována mezi vrchovým materiálem a podšívkou, zajišťuje, že noha zůstává suchá a dobře klimatizovaná. Zajímá vás co je membrána a k čemu slouží? Tak právě o tom se dozvíte v našem článku.

 

 

 

Dětské zimní boty FARE BARE

FARE BARE jsou vyrobeny s vysokou odolností vůči vlhkosti a důrazem na hřejivost. Můžete se tak vydat s dětmi na procházku v jakémkoli počasí.

Věřte, že děti budou moc rády chodit na procházky, když budou jejich nožky v teplé pohodlné obuvi.

 

Pohodlné Vánoce v dětských papučkách FAREčkách

Nabízíme opravdu velmi široký sortiment vzorů papučí. A papučí není nikdy dost. Jedny potřebují mít děti ve školce, pak doma, u babičky, u druhé babičky, na chatě…

Nízké provedení na gumičku, vyšší na suchý zip nebo šněrování. Velký výběr vzorů pomůže i dětem snadno rozlišit, které papuče kam patří. Navíc se vám nestane, že se sejde několik stejných papučí pod stromečkem. Tolik různých provedení nabízíme, protože chceme vyhovět každému z vás.

 

Vybrali jsme pro vás několik tipů

  • Na všechny boty nabízíme dopravu zdarma. 
  • Pro děti, které si ještě nejsou jisté v chůzi, vybírejte obuv s vyvýšenou přední části podešve. Špička je lehce zvednutá a děti při chůzi nezakopávají.
  • Víte že, máme také obuv pro dospělé? Stejně kvalitní a moc pěkné provedení, potěší jako dárek i dospěláka.
  • Více informací o tom, jak zvolit správnou velikost.

 

Za celý tým FARE vám přejeme veselé Vánoce a šťastný nový rok 2021. ikonka

Provozovatel

FARE, spol. s r.o.
Brumovská 1031, 766 01
Valašské Klobouky
IČ: 46343784
DIČ: CZ46343784

E-mail: marketing@fare.cz

ikonka

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách.