TEXTILNÍ BOTIČKY PRO DĚTSKÉ NOŽIČKY

   Textilní tenisky či kecky vyrábíme z kvalitních prodyšných materiálů. Botičky mají vyvýšenou špici, která je navíc opatřena usní, což snižuje riziko mechanického poskožení špice při běžném zakopnutí. Výběr z naší kolekce textilek je velmi bohatý, sortiment čítá přes 30 líbivých moderních vzorů.

   Pro nejmenší holčičky se nabízí růžové tenisky s mašličkou, které budou skvěle ladit k šatičkám. Pokud máte rádi námořnický styl, můžete Vaše ratolesti obout do námořnické modré botičky, na níž samozřejmě nemůže chybět kotvička, jako hlavní dominantní prvek. Oba vzory jsou vyrobeny v kotníčkovém střihu na šněrování, ve velikostech 19 - 22.

Dětské tenisky Dětské tenisky


   Pro větší chlapce a dívky jsou letošní žhavou novinkou kotníčkové tenisky v krásném riflovém designu. Pro malé slečny máme skladem nízké tenisky s kytičkovým sítotiskem. Oba tyto vzory jsou dostupné ve vel. 23-30.

Dětské tenisky Tenisky pro holky


   Výběr botiček pro předškoláky, školáky či dospívající je také velmi pestrý. Pro dívky, tak jako v malé řadě, nabízíme tenisky s kytičkovým potiskem v nízkém střihu na suchý zip. A pokud chcete, aby byl syn nebo dcera opravdu trendy, tak Vás jistě zaujmou tenisky riflového vzhledu, které se hodí jak pro kluky, tak pro holky.  

Dívčí tenisky Unisex Tenisky FARE

   Celou kolekci textilních tenisek 2018 značky FARE naleznete zde: https://www.fare.cz/c-detske-tenisky