Textilní tenisky FARE

     Počasí venku je vhodné spíše na teplejší obuv, věříme však, že se nám brzy ukáže i sluníčko a budeme moct sáhnout po prodyšnějších botičkách pro své děti. FARE si pro vás připravilo pár tipů na textilní tenisky z vlastní produkce, které by se mohly vašim dětem líbit.

     Kecky či tenisky značky FARE jsou vyráběny z kvalitních séglových (textilních) materiálů. Předností našich tenisek je vyvýšená špice, opatřená usní, což snižuje riziko mechanického poškození při běžném zakopnutí dítěte. Ptáte se, které modely máme pro vás přichystány?


     Pro nejmenší děti máme v nabídce holčičí růžové tenisky s mašličkou, které se jistě budou hodit jak k šatičkovému outfitu, tak ke kalhotám.  Pro kluky je připraven modrý kotníkový model v námořnickém stylu. Oba vzory jsou dostupné ve velikostech 19-22.

 Tenisky pro holky Tenisky pro kluky


     Ve velikostní řadě od velikosti 23 je také z čeho vybírat. Zejména klučičí model v džínovém designu s decentními hnědými prvky stojí za zmínku. Malým slečnám nabízíme  růžové tenisky s kytičkovým potiskem.

 Džínové tenisky FARE Tenisky pro holky


      Myslíme i na školáky či dospívající. Pro kluky i holky v této věkové kategorii jsme vyrobili modré unisex tenisky v džínovém designu s bílou podešví. Výhradně holčičí model je k dispozici také, a to ve vínovo-fialové barvě s kytičkami na bočních dílech. Oba modely jsou dostupné ve velikostech 31-40.

Tenisky pro holky Unisex tenisky

     Celou kolekci textilních tenisek 2019 značky FARE naleznete zde: https://www.fare.cz/c-detske-tenisky