VYBÍRÁME DĚTSKOU JARNÍ OBUV

Jaro je tady a je tedy nejvyšší čas na výběr jarní obuvi. Rádi bychom Vám pro usnadnění výběru jarních botiček představili pár tipů.


Obuv pro deštivé dny

Začátek jara bývá typický sychravým počasí, pokud chcete uchovat nohy Vašich dětí v suchu, tak byste měli sáhnout po nepromokavé dětské obuvi s membránou. Membrána zajistí nejen, že nohy zůstanou suché, ale zároveň zabezpečuje odvádění vnitřních par ven z obuvi, díky tomu se noha v botě nepotí. Z FARE kolekce si můžete vybrat buď nízkou obuv s membránou nebo vyšší trekový kotník. Trekovou obuv oceníte zejména v chladnějších dnech nebo na procházkách v terénu.

Dětské nepromokavé boty s membránou  Dětské celoroční trekové boty


Obuv do teplejšího počasí

Do teplejších dnů doporučujeme zvolit ohebnou koženou obuv v kotníkovém či nižším střihu nebo textilní tenisky. Dětské boty FARE Vás překvapí svým designem, lehkostí a flexibilitou. Na výběr máte z více než 150 moderních, veselých vzorů. Malé princezny i malý nezbedové si jistě najdou svého favorita.

Dětské tenisky Dětské kožené celoroční boty
Z obchodu či e-shopu navíc může odcházet v nových botách značky FARE celá Vaše rodina. Sortiment naší obuvi je bohatý, vyrábí se ve velikostech 17-49, tedy i pro zájemce o nadměrnou velikost obuvi.