Vybíráme vhodnou obuv na zimu

     Letos jsme zažili teplotně nadprůměrný podzim, jaká bude letošní zima si netroufají předpovědi odhadnout. Nenechte se však zimním počasím překvapit a pořiďte zimní obuv sobě i svým dětem již teď. Vyhnete se tak situacím, kdy bude většina žhavých kousků již vyprodána.  

     Při výběru vhodné obuvi na zimu je potřeba zvážit k jakému účelu boty potřebujete. Na kratší procházky či cestu do školy nebo práce se nabízí zimní kotníkové boty s plyšovou podšívkou, která nohy uchová v pohodlí a teple. Na delší pobyt venku ve sněhu je nejlepší volbou obuv s membránou, díky které obuv nepromokne. Dítě tak může vesele skotačit s kamarády na sáňkách, při kolouvačce nebo jiných zimních radovánkách.  

     Sortiment zimní obuvi FARE je velmi rozmanitý, ať už tedy potřebujete boty k jakémukoliv použití, tak si jistě vyberete i vy. Rádi bychom Vám představili pár tipů, které by se vám mohly líbit. V těch nejmenších velikostech jsou to kotníkové holčičí boty s plyšovou podšívkou (ve vel. 19-24) a trekové boty s membránou (vel. 23-30) v krásné šedočerné kombinaci se zeleným zdobením, které se budou hodit jak holkám, tak klukům.

 Dětské zimní boty zateplené hřejivou podšívkou Dětské zimní trekové boty s membránou

 

     Pro větší děti se nabízí kožené kotníkové boty v tmavější modré barvě nebo unisex šedé trekové boty (oba vzory ve vel. 31-35).

 Dětské zimní kotníkové boty s hřejivým kožíškem Dětské zimní trekové boty s membránou

 

     Na své si přijdou i rodiče a mládež, ve vel. 36-40 jsou v kolekci elegantní šedočerné boty. Pánové se jistě budou skvěle cítit v luxusním tmavě modrém vzoru (vel. 41-45). Kolekce zimní obuvi je však daleko rozsáhlejší, vybírat můžete v segmentovaných kategorií v navigační liště nahoře.

Unisex zimní boty v elegantním designu Pánské zimní kotníkové boty