Žhavé novinky v jarní kolekci FARE

Jaro nám pomalu, ale jistě příchází, sluníčko už se nám pěkně opírá do oken a příroda se začíná probouzet ze zimního spánku. Hledáte pro své děti nebo pro sebe obuv na jaro, ale nemůžete se rozhodnout? V tomto případě bychom Vám rádi představili novinky v naší jarní kolekci. V jarním sortimentu jsme využili mnoha nových barevných kombinací a také jsme zapracovali na ohebnosti botiček FARE.

Pro nejmenší chlapce jsme ve velikostech vyrobili botičky v námořnickém stylu (vzor 2129107), které se těší velké oblibě. Pro holčičky stojí za zmínku nový vzor 2127191 s pohodlným zapínáním na velcro. V této velikostní řadě jsme pro Vás všechny botičky předělali na výrobní způsob tzv. „štróblování“ místo klasické lepené botičky. Díky tomu jsou boty lehčí a ohebnější. Ve velikostní řadě 19 -22 a 23 – 26 najdete mnohem více vzorů a střihů. 

U větší velikostní řady (23 – 30) si naši zákazníci velmi oblíbili zejména vzor 812171 na suchý zip. Vyrábíme jej v několika veselých barevných variantách. Díky stejnému výrobnímu způsobu jako u těch nejmenších jsou tyto botičky ohebné a lehké. Momentálně je vyrábíme ve třech barevných variantách. V nejbližší době se však můžete těšit na další dvě nové barevné variace, které pro Vás nyní vyrábíme.

 Detske moderni boty Detske moderni boty

Nezapomněli jsme ani na mládež a dospělé. Pro ně jsme připravili novinku v kategorii bot s membránou, a to vzor 2610262. Je to nízká treková bota, vhodná na procházky v terénu. Svou barevností se hodí pro kluky i holky. Díky speciální membráně, která je mezi vrchem a podšívkou, zůstane Vaše noha suchá a dobře klimatizovaná.

Detsle trekove boty