Zima nekončí !

   Letošní zima je oproti těm minulým nadprůměrná a my si tak můžeme konečně naplno užít zimní sporty a radovánky. Sníh a nízké teploty mají dle předpovědi ještě vydržet i v příštích týdnech, tak využijte možnosti zábavy, které zimní počasí nabízí. 

   Vyběhnout do této pohádkové zimy můžete v některých ze zimních bot tradiční české značky FARE. Ze zimní obuvi máme skladem ještě více než 100 různých vzorů, jak pro děti, tak i pro jejich rodiče. Možnost výběru je tedy široká a věříme, že si ze zimní kolekce vyberete i Vy.

   K nejžádanějším vzorům na začátku letošního roku však nepatří jen zimní boty, ale i papučky. Papučky „Farečky“ jsou vybaveny odlehčenou, neklouzavou podešví, která je vyrobena z termoplastického elastomeru. Bačkůrky FARE mají pevný opatek k zajištení správného růstu nožičky, předností botičky je vyjímatelná vkládací stélka s komfortní tlumící vrstvou. Vybrat svým dětem můžete z více něž 80 moderních vzorů se zapínáním na gumičku, na přezku, na suchý zip nebo na sněrování. Oblíbenost Fareček stále roste a to zejména díky jejich kvalitě a krásným potiskům.

Kvalitni detske zimni boty FAREKvalitni detske zimni boty FARE
Kvalitni detske papuce FAREKvalitni detske papuce FARE