Fare

Trekingová obuv

Stálí zákazníci společnosti FARE již jistě znají trekkingovou obuv, která zaujímá stále významnější místo v naší kolekci.

Předností této osvědčené moderní obuvi je vysoká kvalita použitých materiálů a preciznost pracovních operací. Tato trekkingová bota je vyráběna ojedinělou výrobní technologií. Je vybavena speciální membránou, která nám zajistí, že dovnitř obuvi neprosákne voda.

Velmi důležitou podmínkou pro správnou funkci membrány je to, že současně umožňuje výstup vznikající tělesné vlhkosti směrem ven z obuvi.

Takže přesto, že se pohybujeme v mokrém prostředí, tak stále máme uvnitř obuvi sucho a příjemný pocit pohodlí. S úspěchem se trekkingová obuv FARE používá také do těžších terénů a horského prostředí s kamenitým povrchem, což platí hlavně o obuvi pro dospělé.

Není bez zajímavosti, že o tuto obuv projevují velký zájem také strážníci Městských a Obecních policií.


K dispozici jsou všechny velikosti od dětských 23, až po pánskou velikost 46. Navíc jsou nabízeny také nadměrné velikosti 47, 48 a 49. Trekkingová obuv FARE je vyráběna v mnoha různých střihových a barevných variant.


1. Přírodní kůže
- se speciální hydrofobní úpravou zamezující pronikání vody do obuvi.
2. Podšívka se speciální úpravou - Vám nabízí vysoký komfort obouvání tím, že je odolná proti vnější vlhkosti a zároveň odvádí vodní páry mimo obuv.
3. Vkládací stélka - výborně saje pot a po vyjmutí rychle vysychá.
4. Napínací stélka - zpříjemňuje chůzi v nerovných terénech.
5. Bandážování jazyka, bočních dílů a límečku - vyztuží obuv pro vysokou boční stabilitu a fixaci nohy. Výrazně přispívá k subjektivnímu pocitu vysokého komfortu obuvi.
6. Systém oček - šněrování obuvi - zabezpečuje dokonalé utažení obuvi s ideálním usazením jazyka.
7. Podešev z termoplastického kaučuku - s protiskluzným dezénem, tlumí nárazy při chůzi.
8. Pevná špice opatek - chrání Vaši nohu a současně podporuje správné a pevné držení nohy.

ikonka

Provozovatel

FARE, spol. s r.o.
Brumovská 1031, 766 01
Valašské Klobouky
IČ: 46343784
DIČ: CZ46343784

Tel.: 577320640
E-mail: marketing@fare.cz

ikonka

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách.