FARE aktuality a zajímavosti ze světa obuvi

Napsali o nás

NOVÉ MODELY V KATEGORII KLASICKÉ TEXTILNÍ OBUVI

Vážení zákazníci, dovolte nám představit naši nabídku nových modelů klasické dětské textilní obuvi. Tentokrát pro vás máme sedm nových modelů.

více informací

31.3.2021

NOVÉ MODELY FBARE V KATEGORII CELOROČNÍ OBUVI

Vážení zákazníci, dovolte nám představit naši nabídku nových modelů FBARE celoroční obuvi. Tentokrát ve velikostech od 33-43. Celkem máme pro Vás připraveno šest nových modelů. 

 

více informací

17.3.2021

NOVÉ MODELY V KATEGORII KLASICKÉ CELOROČNÍ OBUVI

Vážení zákazníci, představujeme vám devět nových modelů klasické celoroční obuvi.  

více informací

10.3.2021

NOVÉ MODELY V KATEGORII FBARE CELOROČNÍ OBUVI

Vážení zákazníci, dovolte nám představit nabídku nových modelů FBARE celoroční obuvi. Aktuálně představujeme čtrnáct nových modelů...

více informací

2.3.2021

Chcete prodávat naši obuv?

DĚTSKÉ BOTY FARE

Pro naše děti chceme to nejlepší a zdravé hbité nožičky jsou základem pro správný vývoj pohybového ústrojí dítěte. Při vývoji botiček tak ve FARE myslíme na vše důležité a vyrábíme boty, které milují malé i velké děti.

Jako výrobce se zaměřujeme zejména na dětskou obuv, takže dětským nožkám rozumíme opravdu dobře. V našich kamenných prodejnách i na eshopu najdete pouze kvalitní a komfortní dětské boty vyrobené s péčí a láskou.

Ve FARE se dokážeme postarat, aby vaši miláčkové měli nožky v pohodlí a teple už od narození. U nás můžete vybírat dětské boty od nejmenších velikostí až po ty nadměrné. Kvalitní české výrobky a spokojenost zákazníků jsou pro nás nejvyšší prioritou.

V nabídce dětských bot FARE najdete kompletní sortiment: vyrábíme dětské boty na doma i na ven. S naší obuví můžete vyrazit se svými dětmi na vycházku nebo rovnou na trek, ať je plískanice, chumelenice nebo krásný letní den. Jdeme s dobou a tak neustále přicházíme s novými nápady, inovacemi a zlepšeními. Jako důkaz vyzkoušejte třeba dětské boty s klima membránou.

ikonka

Provozovatel

FARE, spol. s r.o.
Brumovská 1031, 766 01
Valašské Klobouky
IČ: 46343784
DIČ: CZ46343784

E-mail: marketing@fare.cz

ikonka

Novinky e-mailem

Zadejte svůj e-mail a budete informováni o novinkách.