Menu Košík0

FARE WIDE Nová dimenze pohodlí pro naše malé dobrodruhy!

Často se ptáte na naši novou řadu FARE WIDE, a proto jsme se rozhodli vám ve zkratce představit základní vlastnosti boty v této nové řadě.

 

 

Jak tato řada vznikla?

Říká se a je odzkoušeno rčení: „Šťastné nohy, šťastné děti“. Na základě požadavků od našich zákazníků jsme si v průběhu let vyhodnotili a zapracovali jen ty nejžádanější vlastnosti. Můžeme říci, že to opravdu nebylo snadné, protože ať už sledujete rady a tipy odborníků, fyzioterapeutů, podologů či zákazníků, vždy existuje zpravidla několik protichůdných názorů. Víme však, že to stálo za to! Reakce a zpětná vazba zákazníků, kteří již WIDE vyzkoušeli, jsou jasným důkazem, že se nám daří realizovat jejich představy.  

 

Co znamená WIDE? 

WIDE => rozšířený. Tato unikátní řada vychází přímo z potřeb našich zákazníků. Ve stručnosti by se dalo říci, že se jedná o střední cestu mezi klasikou a barefoot. Přičemž WIDE byl na základě požadavků zákazníků vyvinut z klasiky a směřuje k barefoot. Zachovává požadované vlastnosti klasické obuvi a rozvíjí u ní více vlastnosti svobodné chůze.

 

Jaký je rozdíl mezi klasikou FARE, FARE BARE a FARE WIDE?

FARE WIDE má od každého tak trochu.  Obuv z řady FARE WIDE má vysoce flexibilní podešev, která se ohýbá ve všech směrech. Je pružnější než klasická obuv, ale o něco tužší než FARE BARE. Má mírné vyztužení v oblasti opatku.  Na rozdíl od klasické obuvi má nulový drop. V každé botě z řady FARE WIDE najdete vyjímatelnou mírně tvarovanou stélku pro podporu klenby nohy a v krabici je navíc přibalena rovná regulační stélka, kterou můžete snadno vyměnit a doregulovat vnitřní prostor dle potřeby. U kolekce domácí a přezůvkové obuvi FARE WIDE je stélka s klenkovou podporou. Podešev má tloušťku 3-4 mm podle velikosti boty. Doufáme, že vám naše nová řada WIDE poskytne dokonalou kombinaci komfortu a podpory.

 

V jaké velikosti se řada WIDE bude vyrábět?

Nyní FARE WIDE vyrábíme ve velikostech 23-26, 27-30 a 31-35. Dle reakcí a požadavků našich zákazníků je velmi pravděpodobné, že FARE WIDE prorazí svým úspěchem i do vyšších velikostních řad. Níže si můžete prohlédnout přesné míry boty v centimetrech. Pokud nevíte jak nohu přesně přeměřit, můžete využít našeho návodu zde. Velkým pomocníkem je také měřidlo PLUS12, které naleznete také v naší nabídce.

 

Vaše FARE

 

 

 

 

 

 

 

Podobné aktuality

MÁME NOVÝ WEB

Vítáme vás na naší nové webové prezentaci a současně e-shopu společnosti FARE.

10-02-2022

Zobrazit celou aktualitu

PÉČE O MEMBRÁNOVOU OBUV

Jak ošetřovat obuv s membránou

03-02-2022

Zobrazit celou aktualitu

POSTUP PŘI MĚŘENÍ

Jak zvolit správnou velikost obuvi

01-02-2022

Zobrazit celou aktualitu

NOVINKY V KATEGORII FBARE LETNÍ OBUVI

11-04-2022

Zobrazit celou aktualitu

NOVINKY V KATEGORII KLASICKÉ LETNÍ OBUVI

04-05-2022

Zobrazit celou aktualitu

Zobrazit všechny aktualitystatus