Menu Košík0

FAQ

1) Jak rychle dorazí objednané zboží?
2) Máte k dispozici i jiné velikosti obuvi, než jsou vystaveny v e-shopu?
3) Co když mi nebude objednaná obuv sedět?
4) Nabízíte poštovné zdarma?
5) Čím se odlišuje řada „B“ od řady „A"?
6) Co znamená řada economic?

 


Jak rychle dorazí objednané zboží?

Objednané zboží bude dle dispozic odesláno co nejdříve prostřednictvím vámi zvolené přepravní společnosti na adresu nabo na vybrané odběrné místo. Objednávka bude vyřízena bez zbytečného odkladu nejpozději do 4 pracovních dnů, pokud Prodávající neuvede jinak. Většina objednávek je však expedována hned následující pracovní den.


Máte k dispozici i jiné velikosti obuvi, než jsou vystaveny v e-shopu?

Všechny momentálně dostupné položky a velikosti jsou vystaveny v našem e-shopu. Skladové zásoby se průběžně mění podle aktuální výroby a prodeje. Pokud máte dotaz na produkt, který se Vám líbí a nevidíte jej na e-shopu, neváhejte nás kontaktovat ZDE.


Co když mi nebude objednaná obuv sedět?

Děláme vše pro to, aby Vám objednaná obuv na noze co nejlépe seděla, každý z nás však má jiné proporce. Před nákupem je nutné správným způsobem změřit délku chodidla.
 
Doporučujeme změřit délku chodidla následujícím způsobem:
 
Postavíme se patou ke zdi a změříme vzdálenost po konec nejdelšího prstu (zpravidla palec). K této vzdálenosti se připočte nadměrek 12 mm u uzavřené obuvi (vycházková obuv apod.) respektive 6 mm u otevřené obuvi (sandálky apod.). Výsledný rozměr se porovná s vnitřní délkou obuvi (případně délkou stélky – u otevřené obuvi), kterou uvádíme u všech bot v jejich popisu a zjistíte velikost, která by Vám měla nejlépe sedět.
 
Pokud by Vám i přesto byla zakoupená obuv příliš velká či malá, je možné si ji v souladu s obchodními podmínkami vyměnit nebo vrátit do 14-ti dnů. Více informací ZDE.

Nabízíte poštovné zdarma?

Ano! Poštovné je zdarma:

U konečného spotřebitele při nákupu nad

500 Kč vč. DPH

U velkoodběratelů při nákupu nad

3630 Kč vč. DPH

U zákazníků ze Slovenska při nákupu nad

19 EUR vč. DPH

 


Čím se odlišuje řada „B“ od řady „A“?

Řada „B“ se od řady „A“ odlišuje tím, že je mírně zúžená v prstové části a zvednutá v prstové a nártové části. Pro lepší přehlednost a orientaci jsme zavedli značení pomocí indexů „A“ a nebo „B“, který najdete vždy na začátku artiklu dané obuvi.


Co znamená řada economic?

Jedná se o ekonomickou řadu barefoot obuvi, která je vyrobena z materiálu šetrného k přírodě. Tím materiálem je netkaná textilie, která je díky svým skvělým vlastnostem alternativou za přírodní useň.

 status