Kód: *A5221292
Kožená obuv
FARE BARE HOLEBY dětské celoroční boty vínové
Kód: *A5221292
Cena
Značka
Značka
Barva
bordó (vínová)
Velikost: EU velikost - vnitřní délka obuvi
Jak měřit obuv Fare
EU 28 - 185 mm
EU 29 - 192 mm
Vyprodáno
EU 30 - 199 mm
EU 31 - 205 mm
EU 32 - 212 mm
  • Krátký popis
    • Kotníková celoroční barefoot obuv řady A.
    • Materiál z pravé hovězinová kůže typu nubuk.
    • Dětské boty pro radost z pohybu.
    • Střih je vhodný na nižší a středně vysoký nárt, úzká a střední pata.
    • Flexibilní barefoot podešev FARESOLE SENSE.
    • Zapínání obuvi na suchý zip pro snadné utahnutí.
    • Lehká kotníková obuv pro každodenní nošení.
  • Informace o produktu
    Určení
    Určení
    dívčí obuv
    Typ obuvi
    Typ obuvi
    kotníčková
    Barva podešve
    Barva podešve
    růžová
    MATERIÁL PODŠÍVKY
    MATERIÁL PODŠÍVKY
    textil
    VRCHOVÝ MATERIÁL
    VRCHOVÝ MATERIÁL
    hovězinová useň broušená (nubuk)
    Zapínání
    Zapínání
    suchý zip
    Barva
    bordó (vínová)
    PRODUKTOVÁ ŘADA FBARE
    PRODUKTOVÁ ŘADA FBARE
    řada A
  • Informace o doručení
    Možnosti dopravy
    Doručení do 15.05.2026 u vás
  • Technologie FARE
    číst více o PODEŠEV FARESOLE SENSE
Dotaz na produkt
popis produktu
Podešev FARESOLE SENSE
Městský barefoot bez kompromisů
FARESOLE SENSE
VYVINUTO A VYROBENO VE FARE
Vlastní konstrukce navržená pro městské prostředí, výroba ve Valašských Kloboukách
line
OPTIMALIZOVÁNO PRO MĚSTO
Navrženo pro dlažbu, beton, asfalt, interiéry i každodenní městský provoz
line
SKUTEČNÝ BAREFOOT POCIT
Nulový drop, 4 mm tenká podešev a volnost pro prsty – jako naboso, jen stylově
ANATOMICKÝ DESIGN
Velkorysý prostor pro prsty, podpora dominantního palce a zdravé rozložení váhy
LEHKÁ A FLEXIBILNÍ
Extrémně lehká a ohebná konstrukce, která se přizpůsobí každému kroku
FARESOLE SENSE
JEMNÝ MĚSTSKÝ GRIP
4 mm tenká platforma s jemným 0,7 mm gripem pro jistý a přirozený krok ve městě