Kód: *A5212202-2
Kožená obuv
FARE BARE LOLLAND dětské celoroční boty modré
Kód: *A5212202-2
Cena
Značka
Značka
Barva
modrá
Velikost: EU velikost - vnitřní délka obuvi
Jak měřit obuv Fare
EU 28 - 185 mm
Vyprodáno
EU 29 - 192 mm
EU 30 - 199 mm
EU 31 - 205 mm
EU 32 - 212 mm
  • Krátký popis
    • Nízká celoroční barefoot obuv řady A, obšívaná podešev.
    • Materiál z pravé hovězinové kůže - typu nubuk.
    • Botička vhodná na procházku i na hraní.
    • Střih je vhodný na nízký a střední nárt, úzká pata.
    • Flexibilní barefoot podešev FARESOLE SENSE.
    • Obuv zapínání na suchý zip - pro snadné utahnutí.
    • Spolehlivé boty pro každý dětský den.
  • Informace o produktu
    Určení
    Určení
    dívčí obuv, chlapecká obuv
    Typ obuvi
    Typ obuvi
    nízká
    Barva podešve
    Barva podešve
    modrá
    MATERIÁL PODŠÍVKY
    MATERIÁL PODŠÍVKY
    textil
    VRCHOVÝ MATERIÁL
    VRCHOVÝ MATERIÁL
    hovězinová useň broušená (nubuk)
    Zapínání
    Zapínání
    suchý zip
    Barva
    PRODUKTOVÁ ŘADA FBARE
    PRODUKTOVÁ ŘADA FBARE
    řada A
  • Informace o doručení
    Možnosti dopravy
    Doručení do 15.05.2026 u vás
Dotaz na produkt
popis produktu
Doplňkový sortiment z naší nabídky
× Stélka FARE vkládací zimní
Kód: *26051213-3
Stélka FARE vkládací zimní
× Stélka FARE zimní
Kód: *08071213-1
Stélka FARE zimní
× Stélka FARE BARE celoroční
Stélka FARE BARE celoroční
× Stélka Cambrella celoroční
Stélka Cambrella celoroční
Mohlo by Vás také zajímat
Kožená obuv - 12 %