Kód: *A5226212
MembránaKožená obuvFAREFAMILY
FARE BARE BERGENKY dětské celoroční nepromokavé boty černé
Kód: *A5226212
Cena
Značka
Značka
Barva
černá
Velikost: EU velikost - vnitřní délka obuvi
Jak měřit obuv Fare
EU 28 - 185 mm
EU 29 - 192 mm
EU 30 - 199 mm
Vyprodáno
EU 31 - 205 mm
EU 32 - 212 mm
  • Krátký popis
    • Nízká celoroční barefoot obuv s membránou řady A.
    • Materiál z pravé hovězinová kůže typu nubuk.
    • Elegantní design pro školu i volný čas.
    • Střih je vhodný na nižší a středně vysoký nárt.
    • Flexibilní barefoot podešev FARESOLE MOTION.
    • Zapínání obuvi na suchý zip je vhodný pro každé dítě.
    • Bez starostí ven - boty, které nepromoknou.
  • Informace o produktu
    Určení
    Určení
    dětská obuv, chlapecká obuv
    Typ obuvi
    Typ obuvi
    kotníčková
    Barva podešve
    Barva podešve
    černá
    MATERIÁL PODŠÍVKY
    MATERIÁL PODŠÍVKY
    textil
    VRCHOVÝ MATERIÁL
    VRCHOVÝ MATERIÁL
    hovězinová useň broušená (nubuk)
    Zapínání
    Zapínání
    suchý zip
    Barva
    PRODUKTOVÁ ŘADA FBARE
    PRODUKTOVÁ ŘADA FBARE
    řada A
  • Informace o doručení
    Možnosti dopravy
    Doručení do 15.05.2026 u vás
  • Technologie FARE
    číst více o PODEŠEV FARESOLE MOTION
    číst více o MEMBRÁNA FARE-TEX
Dotaz na produkt
popis produktu
Podešev FARESOLE MOTION
FARESOLE MOTION - Skutečný barefoot pohyb bez kompromisů
FARESOLE MOTION
VYVINUTO A VYROBENO VE FARE
Domácí vývoj, vlastní výroba, termokaučuková směs nové generace
line
DO PŘÍRODY A TERÉNU
Ideální na lesní stezky, šotolinu, kořeny i přírodní povrchy
line
SKUTEČNÝ BAREFOOT KONTAKT
4 mm tenká podešev pro maximální kontakt se zemí a přirozený došlap
PROSTOR PRO PRSTY & DOMINANTNÍ PALEC
Anatomický tvar podporuje přirozenou práci prstů a rovnoměrné rozložení váhy
LEHKÁ A FLEXIBILNÍ KONSTRUKCE
Extrémně ohebná a lehká konstrukce podporuje přirozený pohyb chodidla při každém kroku
FARESOLE MOTION
HUSTÝ OUTDOOR GRIP
Díky 2 mm vysokému a hustému dezénu si zachovává jistotu chůze na přírodních i městských cestách
MEMBRÁNA FARE-TEX
Nepromokavá
membrána Fare-Tex
SUCHO A POHODLÍ V KAŽDÉM KROKU
Membrána FARE‑TEX zajišťuje, že vaše chodidla zůstanou v suchu i za deště, sněhu či vlhkého počasí.
CHYTRÉ ŘÍZENÍ VLHKOSTI
LEHKÁ A FLEXIBILNÍ KONSTRUKCE
Membrána je tenká jen 0,2 mm, takže nijak neomezuje pohodlí, volnost pohybu ani konstrukci obuvi.
NEPROPOUŠTÍ VODU DOVNITŘ
PROPOUŠTÍ POT VEN
VYSOKÝ VODNÍ SLOUPEC 30 000 MM